Blog Bursa Escort Kızlar

Eş Cinsel Olmak Suç Mu

Normal ilişkilerde kadın ve erkek birliktelik yaşamaktadır. Ancak son dönemlerde yeni kavramlar ortaya çıkmaya başlamıştır. Aslında bu kavramlar uzun yıllardan itibaren vardır ancak bizim ülkemizde örneklerin çoğalmasıyla birlikte kişiler daha fazla kimliklerini açık etmeye başlamışlardır. Başka ülkelerde bu oldukça normal bir durumdur ve kimse tarafından yadırganmaz. Ancak ülkemizde bu durum oldukça yadırganmakta ve eş cinsel kişilere hastalıklı gözüyle bakılmaktadır.
Eskiden bu durum çok daha kötü boyutlardaydı. İnsanlar bunu sır gibi saklamaktaydı. Çünkü birisi duyduğu zaman bu iş canından olmaya kadar gidiyordu. Ancak örneklerin basında çıkması ve yeni yeni hayatımıza girmesiyle birlikte kişiler bu duruma biraz daha sıcak bakmaya başlayarak bununda normal bir durum olduğunu anlamaya başladılar. Çünkü eş cinsel olmak bir suç değil. Bu kişilerin kendi tercih ettikleri bir durum değil. İnsanların içinden gelen ve engel olamadıkları bir duygu. Erkekler normalde nasıl kadınlardan hoşlanıp onlara ilgi duyabiliyorsa bazı erkeklerde bu elektriği kendi hemcinslerinden almaktadır.
Çoğu kişi bu durumu başlangıçta kendisi de kabullenememektedir. Yaşadığımız toplumun gereğince bu hislerin yanlış olduğunu düşünmekte ve kendince düzelmek için elinden geleni yapmaktadır. Hatta bu yolda birkaç kızı harcadığı da olmaktadır. Sırf kendini kanıtlamak öyle olmadığını göstermek için kendisine kız arkadaşlar edinmeye çalışmakta ve sonunda bunu yapamayacağına karar vermektedir. Arada olan kıza olmaktadır. Halbuki bu çokta anormal bir durum değildir. Herkesin tercihi kendisine aittir. Bir erkek nasıl bir bayanla birlikte olamaya kendisi karar verebiliyorsa, başka bir erkekte bir erkekten hoşlanmaya karar verebilir. Sonuç itibariyle bu hayatı yaşayacak olan kendisidir ve kendisini mutlu eden kişilerin hangi cinsiyetten olduğunun pek bir önemi yoktur. Bunu yaşarken başkalarına hesap vermelerine ya da kendilerini sanki hastaymış gibi düşünmeleri gerekmemektedir. Bu oldukça normal bir durumdur, herkesin başına da gelebilir.
Aslında ülkemizde çok daha fazla sayıda eş cinsel bulunmaktadır. Ancak toplum baskısı, toplumun onları sindirmesi sonucu bunu kabul etmemeye ve başka bir hayatı yaşamaya kendilerini zorunlu kılmaya başlamışlardır. Kendileri gibi olmadıkları hatta mutlu bile olmadıkları bayanlarla hayatlarını birleştirerek bir ömür boyu mutsuzluğa doğru adım atmaktadırlar. Hatta çoğunun çocuğu bile olmakta ve hayatlarını hiçbir zaman istedikleri, zevk alacakları, kendileri gibi olacakları şekilde geçirememektedirler. Kendilerini bu hayatın içindeki rollerden birine vererek bir yere hapsetmekte ve hayatları boyunca gerçek hislerinden kaçmaya çalışmaktadırlar. Bu bir hastalık ya da suç olmadığını insanların kabullenme başlaması gerekmektedir. Çünkü bu eş cinsel kişilere yapılan haksızlığın önüne geçilmesi için atılacak ilk adım olabilir. En başta bunun onların seçi olmadığı doğuştan gelen farklı bedenlere ilgi duyma durumudur. Siz istediğiniz hayatı yaşayabilirken onlarında istedikleri kişiyle istedikleri gibi bir hayat sürmek en doğal haklarıdır. O yüzden sizde onlara daha ılımlı yaklaşmayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir