Blog Bursa Escort Kızlar

Fanteziler İle Cinselliği Süsleyin

Fanteziler her bireyde farklı kriterler ile karşımıza çıkmaktadır. Kadın ya da erkek fark etmez konu fantezi olunca bambaşka kriterler ile yaşamlarında etkili bir yer edinme potansiyelinde bulunmaya çalışırlar. Erkek ve kadın istediği heyecan dolu birleşmeler için fantezi arayışına girebilmektedir. Cinsellik monoton düzeyde yaşanıyorsa fantezi arzusu kaçınılmaz olabilmektedir. İş bu durum neticesinde fantezi beklentileri dillerden dökülmeye ve cinsel yaşamın en önemli parçası olarak seks hayatında yer edinmeye başlar. Fantezi arayışı ile cinsel yaşamınızı renklendirme düşüncesi içindeyseniz sekste beklediğiniz fanteziyi seks partnerinize direk aktarmanız mutlu bir cinsel yaşam için olmazsa olmazınız olabilmektedir. Yatakta tüm kontrolü elinde tutmayı başaran bir erkek değişim ihtiyacında yataktaki zevk alımını sağlayacak bayan partnere her ayrıntıyı devredebilme mutluluğunu da yaşama tercihinde bulunabilir.
Bazı erkekler tahrik olurken seksi kostümsüz olmaz diyerek üniformalı kostüm giyerek partnerlarının karşılarında seksi danslarını sergilemelerini isteyebilir. Bu hayali gerçekleştirecek olan seksi kostüm şovları için hayal ettiğiniz meslek kostümünü partneriniz için sipariş etme düşüncenizi bir an önce gerçekleştirmeye bakmalısınız. Bazen sert fetiş aletleri ile seks yapma hayalini kuranlarda olabilmektedir. Bu durumda seks yaparken daha sert sözler, daha sahiplenici tavırlar ile fanteziyi derinden hissedebilmek mümkün olabilmektedir. Siz ve partneriniz bu tarz tercihlerle cinsel yaşamınıza fanteziyi davet edebilirsiniz. Ukala ve olgun tavırlarla konuşan bir bayan ile seks yapmak tek hayalim diyen erkeğe de yanıt vererek fantezisi bol bir ateşli gece yaşayabilirsiniz. Gözlerinizin bağlandığı bir seks yaşayarak da beklemediğiniz öpücükler ve dokunuşlarla dolu harika bir gece geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kızgın ve asi kadınlar da bazı erkeklerce ilgi çekici kabul edilebilenlerden olabilmektedir.
Kadınım beni şaşkına çevirmeli diyen erkekler içinde seks oyuncaklarının yoğun kullanıldığı seks gecelerinde kaliteli seks yapabilme heyecanı eksik olmamaktadır. Anal ve oral seks aynı sıra ters ilişki gibi değişik pozisyon denemeleri ile de cinsel yaşam değişken bir hal alabilir. Argo sözlerle erkeğinizi kendinize çekmek ve onu ilişkiniz içinde emriniz altına almak harika bir değişim olacaktır. Çok olmasa da şiddetin seks ortamında yer alması yani popo şaplağı ya da deri kemer ile tahrik edilme boyutunu seks heyecanıyla yaşamak kadınlarda tahrik edilecek ortamların oluşumuna zemin hazırlayabilmektedir. Domine olmak sekste kadın açısından bambaşka bir heyecan yükünü üstlenmeyle eş değer olup ilişkiyi iniş çıkışlarla süsleyebilecek boyuta geçirebilmektedir. Farklı ortamlarda seks denemelerinde bulunma tercihi de her iki taraf için değişik fantastik seks ortamlarına zemin hazırlayıcı olabilmektedir. Birleşmelerinizde mutluluğa erişmek adına harekete geçmeye var mısınız? Tahrik olacağınız anları hayal etmek yerine sizi tahrik edecek pozisyonları bir an önce uygulamaya geçirip mutluluğu yakalamaya ne dersiniz? Acele edin, partnerinizin zevkleriyle bütünleşeceğiniz seks anlarına ortam hazırlayın bir an önce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir